Logo
76720854_2174106926226494_7820800249588350976_n.jpg

Elültették Petőfiváros fenyőfáját

November 21-én, csütörtökön a Petőfi Parkban elültették Petőfiváros fenyőfáját.

Jelentkezz be a KecsUP-ra!

Lépj be a beszélgetéshez és hogy jobban megismerjük egymást.

A megjelentek a faültetés előtt egy színvonalas műsort hallgathattak meg a Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, valamint a Széktói Nyugdíjas Klub előadásában.

IMG_5029-1024x768.jpg

A faültetés után a jelenlévők egy-egy karácsonyfadíszt akasztottak a fenyőcsemetére. A város vezetését Bodrozsán Alexandra, az 1. sz. választókerület (Petőfiváros) képviselője, valamint Kósa József önkormányzati képviselő képviselte.

A faültetés megálmodói, a Széktói Nyugdíjas Klub tagjai arra biztatnak mindenkit, hogy akik ellátogatnak megcsodálni a fát, hozzanak magukkal egy újabb díszt. Legyen ez a fenyő mindenki karácsonyfája a városrészben!