Site icon KecsUP – a kecskeméti régió kezdőoldala

Futsal: Kikapott a Debrecen Kecskeméten

A nyolcadik fordulóban a DEAC a sereghajtó Kecskeméthez látogatott, s az előjelek alapján a debreceniek voltak a találkozó esélyesei.

A mérkőzés első fele viszonylag eseménytelenül telt, a második játékrész viszont annál mozgalmasabb volt. A hazaiak szempontjából indult kedvezőbben, hiszen Rutai a 25 percben megszerezte a vezetést, amire aztán nagyon gyorsan, két perccel később sikerült válaszolnia a DEAC-nak: Kántor egyenlített a 27 percben, majd 5 perccel később már a debrecenieknél volt az előny.

Potyogtak a gólok ebben az időszakban, a 34. percben ismét villantak a hazaiak: Rutai duplájának köszönhetően először egyenlítettek, majd szinte azonnal, a lefújás előtt öt perccel a vezetést és egyben a győzelmet is sikerült megszerezniük.

Férfi Futsal NB I, 8. forduló
SG Kecskemét Futsal – DEAC 3-2 (0-0)
Kecskemét, Messzi István Sportcsarnok

Gólok: Rutai (25., 34., 35.), Kántor (27.), Szentes (32.)

dehir.hu

Exit mobile version