Logo
25394843_10155969294888524_3104172085262430379_o-1920x1440.jpg

Nemcsik Mátyás hívja lakossági fórumra a lakosokat

MEGHÍVÓ LAKOSSÁGI FÓRUMRA

Tisztelt Érintettek!

A Nyíri úti kórház külső parkolójában elkezdődik egy új parkolóház építése. A beruházás már most is számos változást jelent a környék parkolási rendjében.

A körzet önkormányzati képviselőjeként lakossági fórumra hívom önöket, amelynek

időpontja: 2020. január 6. (hétfő) 17 óra

helyszíne: Széchenyi István Idegenforgalmi és Vendéglátóipari Szakgimnázium és Szakközépiskola (Nyíri út 32.)

Napirendi pontok:

1.Kórházi tájékoztató az új parkolási rendről és lehetőségekről

2.Az új parkolóház bemutatása (Ver-Bau Kft.)

3.Fizetős parkolás bevezetése a környező közterületeken

Üdvözlettel:

Nemcsik Mátyás

önkormányzati képviselő

KecsUP Shorts

Összes videó