Az elmúlt héten megkereste Zágráb Nándort illetve szerkesztőségünket egy elkeseredett nagykőrösi lakos. A Hétvezér és a Jókai utcát összekötő utcák áldatlan állapotára panaszkodott. Zágráb képviselővel elmentünk a helyszínre, végig jártuk az érintett utcákat. Valóban elkeserítő a helyzet! A „Virágos Nagykőrös”, a „Magyarország legszebb főutcája” árnyékában a főtértől pár lépésre kioszthatnánk a „Legkátyúsabb utcák”, a „Balesetveszélyes utcák”, valamint a „Cserbenhagyott utcák” címet!

Az idén, február 21-én újra írtak. Ezúttal Nagy Balázsnak, a választókerület képviselőjének. Lapzártánkig azonban tőle sem érkezett válasz. Nyilván nagyon lefoglalja a nemzeti konzultáció kitöltése…
Érdemes végignézni a fotókat! Döbbenet! Ezeken az utcákon kész kalandpark áthaladni autóval, de gyalogosan is. Babakocsival vagy kerekes székkel pedig egyenesen elképzelhetetlen…


