Logo
Kecskemet_Malom_Center_2016_Hungary-1920x1440.jpg

Bombariadó a kecskeméti Malomban és több budapesti és vidéki plázában is

Hürkecz Zoltán, a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője a megyei lap megkeresésére megerősítette, hogy kaptak egy bejelentést kedd délután, miszerint bomba van a kecskeméti Malom Központban. A rendőrök kiürítették az épületet, jelenleg is vizsgálják azt.

Több kommentelő is írja, hogy a dolgozók kint az épületen kívül. Mások pedig azt, hogy ugrott a ma esti mozi és lassul a forgalom a kiskörúton, amit aki tud, az kerüljön el.

A kecskemétin kívül több budapesti és vidéki, a kaposvári, a győri és a debreceni bevásárlóközpontban is bombariadó van.

(via hvg.hu, 24.hu)

KecsUP Shorts

Összes videó