Site icon KecsUP – a kecskeméti régió kezdőoldala

Szimbolikus véleménynyilvánítást ad ki a Kétfarkú Kutya Párt békemenetének útvonala

Fotó: 24.hu

Legyen mindenki egyforma! néven szervez békemenetet a Magyar Kétfarkú Kutya Párt április 12-ére a Hősök terére, amelynek útvonala egy jó kis pontösszekötős feladványként is szimbolizálja a párt véleményét.

A mássággal csak a baj van. Külön ízlések, egyéniségek, nevek, sőt színek! Állandóan összezavarnak mindent és mindenkit. Orbán Viktor hibátlan helyzetértékeléssel felismerte, hogy ma Magyarországon nem a rossz közszolgáltatásokkal, az inflációval, a lakhatással vagy az orosz befolyással van baj

– fogalmaznak ironikusan a menet szervezésének okairól.

Az útvonal pedig a következő: Hősök tere > Dózsa György út > Andrássy út > Felső erdősor utca > Benczúr utca > Bajza utca > Délibáb utca > Dózsa György út > Verona Angyalai sétány > Olof Palme sétány > Hősök tere.

Nektek mi jön ki, ha ezt térképre rajzoljátok? A megoldásról Sándor Balázs, a Békemenet főszervezője nyilatkozott a 24.hu-nak.

Exit mobile version