Logo
605777268_1641218137252375_3274738004979550952_n-1920x1087.jpg

Blanka volt az első kecskeméti újszülött 2026-ban

Január 1-jén 4 óra 7 perckor született meg Tóth Blanka a Bács-Kiskun Vármegyei Oktatókórházban, ezzel ő lett 2026 első kecskeméti babája.

Az egészséges kislány természetes úton – és gyorsan, szinte fél óra alatt – született 3050 grammal és 49 centiméterrel. Édesanya és gyermeke is jól vannak – adta hírül az intézmény.

Blanka a Kecskeméten élő szülők, a 28 éves édesanya, Tóthné Szél Kitti Valentina és az édesapa, Tóth Tibor második babája, három éves testvére várja otthon.

A szülésnél dr. Dankó István PhD szülész-nőgyógyász működött közre, aki évek óta a szilveszteri-újévi babák és édesanyjuk segítője.

A szülők és kislányuk, Blanka / forrás: Bács-Kiskun Vármegyei Oktatókórház Facebook-oldala
A szülők és kislányuk, Blanka / forrás: Bács-Kiskun Vármegyei Oktatókórház Facebook-oldala

KecsUP Shorts

Összes videó