"Békét, tiszteletet és barátságot kívánunk a világ minden nemzetének" - üzenték az iráni focisták
Levelet hagyott az öltözőben az iráni labdarúgó-válogatott, miután gól nélküli döntetlent játszott Belgium ellen. Vízumproblémák miatt nem is volt biztos, hogy az irániak részt tudnak venni a tornán, végül az alaptáboruk átkerült Mexikóba, és meccsnapokon beléphetnek az USA-ban, de lefújás után azonnal távozniuk kell. Lapszemle.