Bár tömegesen dobták be a törölközőt a kecskeméti tűzoltók, egyelőre nem konganak a vészharangok
A tűzoltók rendkívül leterheltek, de igyekeznek minden esethez a lehető leghamarabb megoldani a lakosság problémáit - hangzott el a megyei katasztrófavédelem kecskeméti kirendeltségének 2025-re vonatkozó éves beszámolójának tárgyalásán. A közgyűlés tagjai a dokumentumot egyöntetűen fogadták el. Latyák Balázs írása.