Március 8-ig lehet benyújtani azokat a pályázatokat, amelyek által a a Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft. kecskeméti vagy Kecskemét vonzáskörzetében működő, utánpótlásneveléssel foglalkozó sportegyesületek számára, utánpótlás-nevelés és ingatlanfejlesztés támogatására 1 milliárd forintot oszt szét. Jobban mondva ennyi TAO pénzt remélhetnek összességében a nyertes pályázók.
A pályázatban pontos meg van határozva, mely településeken működő sportegyesületek pályázhatnak. Durván Kecskeméttől egy 50-60 km sugarú körről beszélhetünk, de még szegedi egyesületek is pályázhatnak. A pénzt fordíthatják a sikeres pályázók az egyesületi tagok nevelésére, de ingatlanfejlesztésre is, ha az az energiahatékonyságot szolgálja. Az egyesületek mindkét lehetőséget megpályázhatják.


