Logo
kep1DSC_8774_resized-1920x1231.jpg

Bringás uzsonnával várják kedden a kerékpárosokat Kecskemét főterén

Május 12-én, kedden délután 15 és 17 óra között ismét megrendezik a Bringás uzsonna programot Kecskemét főterén, a nullkilométerkő közelében.

Az esemény célja, hogy egy kis uzsonnával és frissítővel köszönjék meg a kerékpárral közlekedőknek, hogy a környezetbarát és egészséges közlekedési módot választják. A szervezők várják a rendszeresen bringázókat, de azokat is, akik most ismerkednének a kerékpáros közlekedéssel.

A program a Bringázz a munkába! kampány része, amelyet a Magyar Kerékpárosklub szervez az Aktív Magyarország támogatásával. A kampányhoz kapcsolódó mobilalkalmazással a résztvevők pontokat is gyűjthetnek, és különböző nyereményjátékokon vehetnek részt.

További részleteket ide kattintva olvashat.

KecsUP Shorts

Összes videó