Tragikus hirtelenséggel elhunyt Gulyás Zsolt rendőr dandártábornok, Bács-Kiskun megye rendőrfőkapitánya – közölte Bács-Kiskun vármegyei rendőrség. A hírről Pósfai Gábor, a Magyar-kormány frissen felesküdött belügyminisztere is beszámolt a közösségi oldalán. Hozzátette, hogy megdöbbenve értesült a történtekről, majd részvétét fejezte ki a tábornok családjának, kollégáinak és a hozzá közel állóknak.


