A közlekedésbiztonsági problémák ellenére nem lesz fekvőrendőr a Küküllő utcában
„A Küküllő utcában menetdinamikai küszöbök kialakítása nem javasolható” – mondja ki a verdiktet az a beszámoló, amelyet Homoki Tamás alpolgármester nyújtott be a Működő Város Bizottság legutóbbi ülésére, és amelyet 5 igen és 2 nem szavazattal a testület el is fogadott végül. Habár a beadványból azt is megtudhatjuk, hogy a Kecskeméti Rendőrkapitányság fokozott ellenőrzésekkel és kiemelt odafigyeléssel igyekszik elkerülni, hogy a nemrég itt bekövetkezett baleset megismétlődhessen, ugyanakkor azt is bátran kijelenthetjük, hogy a Küküllő utca közlekedésbiztonsági problémáit ezzel nem sikerült megnyugtatóan rendezni.