Attól félnek, hogy a felújítás után is csak beton marad a Centrum Áruháznál – kritikus hangok szólnak az élhetőbb és zöldebb belvárosért
„Élhetőbb várost, zöldebb Kecskemétet” „Kecskemét büszkesége lehet(ne) a felújított zöld tér” „Ide több fa és zöld kell, hogy ne süljünk meg nyáron” -