
„Kovács Ernő főispán úr megbízatásának megszűnését követően dr. Zombor Attila főigazgató úr, mint a főispán általános helyettese látja el a Bács-Kiskun

Kecskemét önkormányzata még novemberben megkereste a Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatalt, hogy tájékoztatást kérjen arról, hogyan áll a járvány