fbpx

FRISS HÍREK

Kecskeméti atlétáknak szólt a Magyar Himnusz Csehországban

A Cseh Nemzetközi Bajnokságon vett részt június 22-23-án Lovosicében Grosán Pál és Borbély Norbert, a Kecskeméti Spartacus Sportkör és Közösségi tér sportolói. Mindketten valamennyi versenyszámukban Cseh bajnoki címet nyertek.

Grosán Pál az M85 éves, Borbély Norbert az M45 éves korcsoportban végzett az élen.

Norbi évek óta nem talál legyőzőre.

– A súlylökő ötpróba közben elért országos csúcsomnak örülök, valamint az Atlétikai hét, és három próba eredményemnek – összegzett Grosán Pál.

Ezen a versenyen indult Borbély Norbert fia Kornél, aki az első versenyén a 16 éves korcsoportban a gránáthajításban lett második helyezett.

Mindketten díjazott a csehországi Európa Bajnokságon fog versenyezni egy hónap múlva.