Kecskemét
2024. április 25., csütörtök

FRISS HÍREK

Röpi: csabai siker a nőknél, kecskeméti a férfiaknál

A Békéscsaba hazai pályán háromjátszmás mérkőzésen múlta felül az UTE együttesét szerdán a női röplabda Extraligában. A Kecskemét magabiztosan verte a PTE-PEAC csapatát a férfi NB I szerdai meccsén.

NŐI RÖPLABDA EXTRALIGA
Békéscsabai RSE–UTE 3:0 (24, 12, 21)
Békéscsaba, 1400 néző. V: Jámbor, dr. Árpás

BÉKÉSCSABA: GLEMBOCZKI 8, Evans 4, BODNÁR 11, PEKÁRIK 8, Dapic 9, KLARIC 15. Csere: MOLCSÁNYI (liberó), Fábián 2, Szedmák. Edző: Vasja Samec Lipicer
UTE: SÁNCHEZ 10, Bagyinka 2, Nikics 3, Carabali 4, Lacombe-Takács 6, KOJDOVÁ 10. Csere: Maurer, Yurtsever (liberók), Ancsin K., Manninger, Kovács L. Edző: Kántor Sándor

Az eredmény alakulása. 1. játszma: 0:3, 4:3, 7:11, 10:15, 17:17, 20:19, 20:22, 23:22, 25:24. 2. játszma: 7:2, 17:7, 21:9, 24:11. 3. játszma: 4:8, 9:9, 11:14, 17:14, 19:18, 22:19.

Hasonló cikkünk:  Élete a birkózás, szeretne példát mutatni a gyerekeknek is

MESTERMÉRLEG

Vasja Samec Lipicer:
 – Fiatal a csapatom, nincs még kellő tapasztalata, ezért is volt nehéz az első szett. Szerencsések is voltunk, hogy nyertünk, ám ennél majd több kell.
Kántor Sándor: – Az első szettben tizenhét–tizenháromnál voltak rossz megoldások az ütők részéről, ami megbosszulta magát és nem tudtunk felállni, ezért is volt csúnya a második játszma. A harmadik szettben próbálkoztunk, de már nem tudtunk újítani.