fbpx

FRISS HÍREK

Kikapott a KRC

Az eddig veretlen Pénzügyőr három játszmában legyőzte vendégét, a Kecskemétet a férfi röplabda Extraliga vasárnapi játéknapján.

A fővárosi együttes így öt mérkőzés után sem talált még legyőzőre az alapszakaszban.

A két csapat február 28-án a Magyar Kupa döntőjében is összecsap egymással.

A DEAC némi meglepetésre 3:2-re legyőzte vendégét, a MAFC-ot. A hazaiak már a negyedik játszmában közel jártak a sikerhez, két mérkőzéslabdájuk is volt, a fővárosi együttes ugyanakkor nagy csatában döntő szettre tudta menteni az összecsapást, így egy pontot szerzett.

A másik esti találkozón a Kaposvár mindhárom pontot elvitte a címvédő Kazincbarcika otthonából.

FÉRFI RÖPLABDA EXTRALIGA

Pénzügyőr SE–HÉP Kecskeméti RC 3:0
 (23, 9, 22)
DEAC–MAFC-BME 3:2
(–21, 19, 22, –28, 13)
Vegyész RC Kazincbarcika–Fino Kaposvár 1:3 (22, –20, –24, –17)

Hasonló cikkünk:  Nyárlőrinc-Lakitelek szomszédvári rangadó lesz vasárnap

Az állás: 1. Pénzügyőr 14 pont/5 mérkőzés, 2. Kazincbarcika 10/5, 3. Kaposvár 7/4, 4. DEAC 5/4, 5. Kecskemét 3/4 (5:9), 6. MAFC 3/4 (6:11), 7. Magyar utánpótlás-válogatott 0/2