Kecskemét
2024. május 8., szerda

FRISS HÍREK

Hatot rúgott az utolsó előtti Pándnak a MozGo

A Pest megyei labdarúgó bajnokság IV. osztályának délkeleti csoportjában szereplő MozGo–Nagykőrös SE a hétvégi 16. fordulóban hazai pályán – immár Nagykőrösön és nem Törtelen – fogadta a tabella utolsó előtti helyén tanyázó pándiakat.

A kőrösi játékosok a góllövő cipőiket csak a szünetben vették fel, mert az első félidei gól nélküli döntetlen után kezdték el az ellenfél hálójának zörgetését. Az egy cserejátékossal érkező vendégek a második játékrészben elfáradtak, míg a hatot cserélő kőrösiek a végén azt csináltak a pályán, amit akartak. MozGo–Nagykőrös SE – Pándi KSK 6–0 (0–0). Kőrösi gólok: Sándor Gyula 46’, Fülöp Csaba 51’, Boros Gergely 60’, Nagy Dénes Szilárd 80’, Jeszenszky Gábor 84’, 90’.

A jászkarajenőiek a hétvégi mérkőzésüket június 30-án játszák le.