fbpx

FRISS HÍREK

Kecskeméten is kikapott a Jászberény

A Jászberény a 14. mérkőzését is elvesztette a férfi kosárlabda NB I-ben.

Sokáig úgy tűnt, a Jászberény megnyerheti az első meccsét a kosárlabda NB I-ben, hiszen a kecskeméti találkozó első és második negyedét is megnyerte, így a félidőre hárompontos előnnyel mehetett. A harmadik negyedben azon a KTE 15 ponttal többet dobott, mint a JKSE, ezzel pedig eldöntötte a mérkőzést.

A mérkőzés legeredményesebb játékosa a Kecskemét színeiben kosarazó Cleveland Joseph Thomas Jr. volt, aki 22 pontot dobott, mellette leszedett négy lepattanót és adott öt gólpasszt is – írja az origo.hu.

A Jászberényből a horvát Mladen Primorac 21 pontig, hat lepattanóig és két gólpasszig jutott.

Eredmény:
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – Jászberényi KSE 96-82 (29-31, 22-23, 28-13, 17-15)

HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Hírlevél feliratkozás

FELKAPOTTAK

Ajánlásgyűjtés közben támadták meg a Kutyapárt kecskeméti jelöltjét a Petőfivárosban (videóval)

A Kutyapárt kecskeméti jelöltje, Kordik Szabolcs és tagtársa április 24-én támogató aláírásokat gyűjtött a Petőfivárosban, az Énekes utcában, amikor...