A mai napon az Evangélikus Egyház tanácstermében megbeszélést folytatott a szecessziós Luther-palota lehetséges felújításáról Szemereyné Pataki Klaudia polgármester és Király József, a Belváros képviselője és utóbbi meghívásának eleget téve Prőhle Gergely


